Sveiki

“Bērni ir zinātkāri un viņiem interesē, kā rodas lietas, kas ir viņu ikdienā. Kāpēc notiek kāda darbība un kas to dara. Tāpēc radās iecere izskaidrot, kā mūsdienās tiek radīti tie produkti, kas tiek lietoti visbiežāk. Animācijas ir veidotas tā, lai noderētu mazākiem bērniem vispārēju zināšanu apguvei. Savukārt, jau lielākiem bērniem tā sniegs padziļinātas zināšanas par to, kā rodas pārtikas produkti, vienkāršoti stāstot, kādus rīkus pielieto un kas notiek celtnēs, ko, ceļojot pa Latviju, redzam pa auto logu”, stāsta idejas autore”.

 
KĀ RAŽO?! pārbaudes tests (3)

PAR MUMS

“Bērni ir zinātkāri un viņiem interesē, kā rodas lietas, kas ir viņu ikdienā. Kāpēc notiek kāda darbība un kas to dara. Tāpēc radās iecere izskaidrot, kā mūsdienās tiek radīti tie produkti, kas tiek lietoti visbiežāk. Animācijas ir veidotas tā, lai noderētu mazākiem bērniem vispārēju zināšanu apguvei. Savukārt, jau lielākiem bērniem tā sniegs padziļinātas zināšanas par to, kā rodas pārtikas produkti, vienkāršoti stāstot, kādus rīkus pielieto un kas notiek celtnēs, ko, ceļojot pa Latviju, redzam pa auto logu”, stāsta idejas autore.

 

PAR AUTORI

“Bērni ir zinātkāri un viņiem interesē, kā rodas lietas, kas ir viņu ikdienā. Kāpēc notiek kāda darbība un kas to dara? Tā radās iecere izskaidrot, kā mūsdienās tiek radīti tie produkti, kas tiek lietoti visbiežāk. Mums apkārt ir ļoti daudz izklaidējošu materiālu bērniem, kas ir ļoti labi, taču mans mērķis ir radīt izglītojošu materiālu, kas noderētu mazākiem bērniem vispārēju zināšanu ieguvei. Savukārt, jau lielākiem bērniem tā sniegs padziļinātas zināšanas par to, kādas iekārtas ražošanas procesā tiek izmantotas”, stāsta projekta autore.

Kristīnei Jacino ir doktora grāds pārtikas zinātnē. Profesionālās prasmes par ražošanas procesiem jau 14 gadus tiek pilnveidotas vienā no lielākajiem pārtikas ražošanas uzņēmumiem Latvijā.

Scroll to Top
Professor Jacino